ADAMED

Adamed – to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Jest producentem blisko 500 produktów nowej generacji, oferowanych zarówno polskim, jak i zagranicznym pacjentom z 70 krajów świata. Posiada swoje przedstawicielstwa w Rosji, Hiszpanii, Kazachstanie, Czechach, Uzbekistanie, na Słowacji, Ukrainie, Wietnamie, i we Włoszech. Obecnie zatrudnia 2200 osób. Od ponad 19 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową.

 

Tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy chroniona jest prawie 200 patentami w większości krajów na świecie.

 

Adamed od lat prowadzi programy, których celem jest edukacja na temat zdrowego trybu życia i profilaktyki, budowanie świadomości prozdrowotnej, a także lepsze zrozumienie potrzeb pacjentów i ich bliskich. Jednym z nich jest program społeczny „Adamed dla Seniora” w ramach którego Adamed wspiera Seniorów w systemie ochrony zdrowia, troszczy się o ich kondycję, sprawność i aktywność fizyczną. Firma zajmuje się również promocją profilaktyki, która pozwala odpowiednio wcześniej dostrzec problemy zdrowotne.

Translate »
Skip to content