ARENA ZDROWIA

Autor w dziale
164
ARENA ZDROWIA

 

Arena Zdrowia istnieje od 2009 roku. Pierwsza przychodnia powstała w Warszawie. Kolejne placówki w Siedlcach, Zielonce oraz Legionowie były odpowiedzią na obserwowany wzrost zapotrzebowania na usługi medyczne z zakresu fizjoterapii.

Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby w ramach środków, które posiadają (wiedza, umiejętności, sprzęt) pomóc pacjentom osiągnąć cele, które pozwolą w pełni korzystać z życia. Zaliczamy do nich: sprawność psychofizyczną i ruchową oraz brak bólu płynącego z narządu ruchu.

Kadra posiada dodatkowe uprawnienia z zakresu ortopedii i traumatologii, neurologii, NDT Bobath, Terapii Manualnej, Metody McKenzie, technik masażu.

Firma jest wierna najważniejszej zasadzie medycyny współczesnej czyli primum non nocere (po pierwsze „nie szkodzić”), dlatego każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Terapeuci są specjalistami w kwestii programowania procesu rehabilitacji – rodzaju i dawki zabiegów, przebiegu i doboru ćwiczeń oraz ogólnie – przebieg całego procesu terapeutycznego ustalany jest podczas konsultacji na podstawie wywiadu, rzetelnej diagnozy i zaleceń lekarskich.

Placówki wyposażone są w nowy, specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny i najnowszej generacji sprzęt do fizykoterapii. Dodatkowo urządzenia , do których należą m. in.: schody automatyczne do nauki czynności lokomocji, urządzenie do mechanicznego drenażu limfatycznego, wirówki do kąpieli wirowych, fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, Aqua – vibron, krioterapia miejscowa oraz Lifter podnoszą jakość usług.

Przychodnie specjalizują się także w zabiegach masażu klasycznego, relaksacyjnego, bańką chińską, sportowego oraz leczniczego.

Realizowane są też wizyty domowe. Placówki posiadają sprzęt potrzebny do profesjonalnego wykonywania zabiegów w trakcie tego rodzaju wizyt: przenośne łóżka rehabilitacyjne, urządzenia do wykonywania terapii ultradźwiękami, laseroterapii oraz elektroterapii.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)