ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Autor w dziale
620
ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. to firma z wyłącznie polskim kapitałem, z 21-letnim stażem. Spółka realizuje badania i analizy dla instytucji publicznych i organizacji działających w obszarze sektora publicznego oraz dla przedsiębiorstw. Działa  na zlecenie klientów krajowych i zagranicznych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło ASM zbudować pozycję eksperta (TOP 10) w usługach dedykowanych przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym. Według badań Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii opublikowanych z 2017 r. w rankingu wg przychodów z badań na zlecenie sektora budowlanego oraz sektora publicznego ASM znajduje się na 1-szym miejscu. Ponadto plasuje się na III-ciej lokacie w rankingu firm realizujących badania technika CATI. Świadczy to o wysokim zaufaniu jakim darzą Firmę klienci w zakresie zbierania i przetwarzania danych oraz realizacji badań i analiz.

ASM realizuje badania neuromarketingowe z zastosowaniem pomiarów biometrycznych: EEG, EYE-TRACKING, FACE-TRACKING, GSR,  do ich przeprowadzania posiada na własność najlepszy sprzęt w Polsce.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)