III edycja Krajowego Forum Interesariuszy Agendy 2030

8 października br. odbyła się III edycja Krajowego Forum Interesariuszy Agendy 2030, którego hasło przewodnie brzmiało “Zrównoważony rozwój w dobie kryzysu Covid-19 – wyzwania i odpowiedzi”. W związku z panującą pandemią koronawirusa, wydarzenie odbyło się online. 

Marzena Rudnicka – prezes Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej wzięła udział w tegorocznym forum i wystąpiła jako prelegentka w panelu “Bierzemy sprawy w swoje ręce – realne działania i inicjatywy, dobre praktyki – Perspektywa biznesu, organizacji, młodego pokolenia.”, podczas którego opowiadała m.in. o wykluczeniu konsumenckim i cyfrowym osób starszych, a także o potrzebie uczestnictwa seniorów w procesie tworzenia produktów i usług im dedykowanych.

Krajowe Forum Interesariuszy Agendy 2030 to platforma wymiany doświadczeń na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz nawiązywania współpracy między przedstawicielami różnymi środowisk, organizowana przez Ministerstwo Rozwoju. Obecnie forum liczy ponad 140 sygnatariuszy i co roku jest rozszerzane o kolejne instytucje i organizacje.

Translate »
Skip to content