Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej jest partnerem konkursu silver economy w Cannes!

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej jest partnerem konkursu silver economy w Cannes!

Francuska organizacja, która od 13 lat organizuje konkurs dla firm i podmiotów niekomercyjnych w obszarze silver economy, tym razem zaprasza nas do Francji. Do konkursu zgłaszają się podmioty z całego świata: od Rosji, Chin po USA i RPA.

Musimy pokazać się w tym międzynarodowym towarzystwie. W 2018 roku cztery polskie firmy znalazły się w półfinale a ich loga i opis działalności były w katalogu rozdawanym podczas gali w Paryżu oraz na stronie organizatora. W 2019 roku kolejna edycja silver economy odbyła się w Tokio.

Prezes KIGS, Marzena Rudnicka jest jednym z jurorów konkursu i o ile nie może oceniać polskich firm, jest ich ambasadorką i chwali się polskimi osiągnięciami.

W załączeniu znajduje się oferta na wyjazd do Cannes. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia 2020 r.

na adres biuro@kigs.org.pl. Cena za udział w konkursie wynosi 590 EURO bez Vat. Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej ma prawo zgłosić jeden podmiot nieodpłatnie, decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej informacji na stronie:

http://www.silvereco.org/festival/en/acces-plan/

Translate »
Skip to content