Locon

Autor w dziale
168
Locon

Locon Sp. z o. o. realizuje kompleksowe rozwiązania biznesowe, bazujące na najnowszych technologiach informatycznych, wykorzystując potencjał, który tkwi w możliwości lokalizacji osób oraz przedmiotów w oparciu o technologie GPS, GSM, WiFi, Bluetooh. Locon to twórca takich usług jak: Gdzie Jest Dziecko, Bezpieczna Rodzina, Bezpieczny Senior, Bezpieczny Dom, Bezpieczne Zwierzę i Gdzie Jest Auto. Firma tworzy produkty w ścisłej współpracy z największymi operatorami telefonicznymi w Polsce: Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz Netia. 

 

Do usługi Bezpieczny Senior (bezpiecznysenior.pl ) sprzedaje dedykowane urządzenia – zegarek i opaskę dla seniorów z GPS. Lokalizacja GPS działa przez całą dobę z dokładnością do 5 – 10 metrów, dzięki wykorzystaniu nadajników operatorów komórkowych jesteśmy w stanie namierzać urządzenie Seniora, także poza zasięgiem sieci GPS z dokładnością od 200 metrów i od 20 metrów dzięki WiFi. 

Wybrane funkcje zegarka GPS dla Seniora:

  • Lokalizuje seniora – szybka i dokładna informacja o tym, gdzie jest urządzenie.
  • Dzwoni i odbiera połączenia – wbudowana funkcja telefonu.
  • Funkcja S.O.S. – możliwość wezwania pomocy i natychmiastowa możliwość otrzymania powiadomienia przez .
  • Nasłuchuje – w każdej chwili można dyskretnie posłuchać, co dzieje się w pobliżu urządzenia.
  • Przypomina o lekach – w zegarku za pomocą aplikacji mobilnej można ustawić alarm, np w celu przypomnienia o konieczności wzięcia leku.
54321
(0 votes. Average 0 of 5)