MILLER CANFIELD

Autor w dziale
965
MILLER CANFIELD

Na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady kancelaria Miller, Canfield, Paddock and Stone plc posiada jedenaście biur, w których pracuje ponad 350 prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Z usług kancelarii w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie korzystają wielkie międzynarodowe przedsiębiorstwa i instytucje finansowe, jak również firmy lokalne, miasta, uniwersytety, szpitale i organizacje społeczne.

Kancelaria Miller Canfield od początku swojej działalności w Polsce utrzymuje kontakty z prawniczymi środowiskami naukowymi. Klienci kancelarii mają zapewniony dostęp nie tylko do praktycznej wiedzy prawniczej, ale również do najwyższych autorytetów nauki w wielu dziedzinach prawa.

Prawnicy Miller Canfield w Polsce świadczą pomoc prawną w języku polskim i angielskim, ponadto utrzymują kontakty z klientami w języku francuskim, hiszpańskim, niemieckim, szwedzkim i rosyjskim.

Biura prowadzone przez kancelarię w trzech regionach Polski zapewniają klientom bezpośredni i łatwy kontakt z naszymi prawnikami. Oprócz wiedzy fachowej i doświadczenia prawników, to jeden z najważniejszych atutów naszej kancelarii, doceniany zarówno przez duże międzynarodowe firmy jak i przez przedsiębiorców lokalnych.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)