POINT OF VIEW

Point of View Business Communications Consultancy to butik doradczy, który pomaga firmom poruszać się w skomplikowanym świecie kontaktów z opinią publiczną, mediami, partnerami biznesowymi, klientami oraz środowiskami opiniotwórczymi. Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją strategii pozycjonowania na rynku firm oraz marek, ale również komunikowaniem i wyjaśnianiem problemów sektorowych. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa komunikacyjnego. Naszym klientom – firmom, instytucjom oraz organizacjom branżowym – zapewniamy indywidualne, dostosowane do sytuacji i potrzeb podejście do każdego projektu, a także szerokie spojrzenie na trendy biznesowe i gospodarcze na rynku pozwalające na umieszczenie problemów biznesowych w szerszym kontekście.

Działamy w różnorodnych obszarach doradztwa komunikacyjnego. Opracowujemy i wdrażamy całościowe strategie komunikacji korporacyjnej, pomagamy w rozwiązywaniu sporów pomiędzy firmami, konfliktów wewnątrz firm, wspomagamy procesy restrukturyzacyjne. Realizujemy działania z obszaru public affairs, zajmujemy się relacjami inwestorskimi i komunikowaniem wyników finansowych. Doradzamy przy wprowadzaniu firm na GPW oraz wycofywaniu spółek z rynku publicznego. Jesteśmy doradcą w obszarze fuzji i przejęć realizowaliśmy dziesiątki projektów dotyczących zmian właścicielskich w polskich oraz międzynarodowych firmach.

KOMUNIKACJA W KRYZYSIE to jeden z głównych obszarów naszej aktywności. Zajmujemy się zarówno opracowywaniem strategii w zaistniałych kryzysach, jak i przygotowaniem do potencjalnej sytuacji kryzysowej.

Posiadamy ogromne doświadczenie w pozycjonowaniu, rebrandingu oraz wprowadzaniu  na rynek nowych marek, produktów i usług w różnorodnych sektorach.

Translate »
Skip to content