Targi Seniora w Krakowie

Po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 6-7 października odbędą się TARGI SENIORA. Będzie to premiera tak dużej imprezy poświęconej seniorom, organizowana w południowej Polsce.

Postępy w medycynie, a także większa dbałość o zdrowie niż w przeszłości powoduje, że żyjemy coraz dłużej. Seniorzy bardzo długo utrzymują swoją sprawność i chcą być aktywni. To właśnie dla nich  Targi w Krakowie przy współpracy z Grupą Polska Press przygotowują wydarzenie, podczas którego przedstawiona zostanie szeroka oferta możliwości działania w jesieni życia.

Swój udział w Targach zapowiedzieli wystawcy z całej Polski, którzy zaprezentują produkty i usługi stworzone z myślą o starszym pokoleniu. Obejmują one wiele dziedzin życia – od zdrowia, przez rekreację, kulinaria, modę i urodę, kulturę i naukę, finanse, różnego rodzaju hobby, aż po sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii.

Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, wykładach i warsztatach. Zaproszeni wykładowcy i prelegenci poruszą szereg ważnych tematów, udzielą rad i odpowiedzą na pytania nurtujące współczesnych seniorów. Dodatkową atrakcją będą zapewne występy i prezentacje zespołów oraz grup artystycznych, których członkami są często właśnie osoby starsze.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy – organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.targiseniora.krakow.pl.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’u w serwisie Facebook www.facebook.com/TargiSeniorawKrakowie, na którym na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tu też znajdziecie wszelkie nowości dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.

 

Zostań wystawcą na Targach Seniora w Krakowie!

Jeśli twoja działalność, oferowane produkty czy usługi są skierowane do seniorów i ich opiekunów, dołącz do nas! Zaprezentuj się przed szerokim gronem potencjalnych klientów i zdobądź nowe kontakty biznesowe.

Zapraszamy do udziału w Targach Seniora w Krakowie w charakterze wystawcy! Pełna oferta znajduje się na stronie wydarzenia, pod linkiem: www.targiseniora.krakow.pl/pl/dla-wystawcow.html.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Ziemiańska
Komisarz Targów Seniora w Krakowie
ziemianska@targi.krakow.pl
+48 519 422 410
+48 12 651 90 65