Urban Mobility & Smart Ageing Conference

Ostatnie dni kwietnia to czas globalnej debaty na temat mobilności i inteligentnego starzenia się, w której udział wezmą naukowcy, eksperci, przedstawiciele biznesu i wszyscy, którzy chcą starzeć się mądrzej.

Nowe termin konferencji UMSA to 22 kwietnia (czwartek) – 24 kwietnia (sobota) 2021.                                  Urban Mobility & Smart Ageing Conference odbędzie się  całkowicie w formule on-line. 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej objął wydarzenie patronatem merytorycznym. 

W ciągu trzech dni konferencji poruszane będą aktualne tematy i wyzwania, jakie stoją przed miastami, społeczeństwami i specjalistami, którzy projektują infrastrukturę oraz rozwiązania biznesowe w dziedzinach  mobilności i inteligentnego starzenia się. Formuła konferencji obejmuje panele z sesjami Q&A jak również Wirtualną Wystawę oraz Start-up Village z różnego rodzaju możliwościami nawiązania międzynarodowych kontaktów. Istotną częścią UMSA jest również Forum Miejskie, w czasie którego głos zostanie oddany miastom – centrom cywilizacyjnego postępu. To one muszą stawić czoła dwóm wyraźnym trendom: migracji z obszarów wiejskich do miast oraz starzejącemu się społeczeństwu.

Tematy paneli konferencyjnych (konferencja będzie prowadzona w j. angielskim poza City Panel, z udziałem miast, które odbędzie się w j. polskim):

  • Panel 1: Active and Shared Mobility Solutions for Age-friendly Cities
  • Panel 2: Technology-based Healthy Ageing in Urban Environme
  • Panel 3: Future Micromobility, Improved Accessibility and Autonomous Transportation
  • Panel 4: Innovation in Safe and Age-friendly Communities
  • Panel 5: Urban “new normal” and senior citizens beyond Covid-19
Translate »
Skip to content