XVI edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej jest partnerem merytorycznym konferencji ochrona zdrowia i polityka senioralna, która jest jedną ze ścieżek tematycznych XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbywa się w Katowicach w dniach 2-3 października. Zapraszamy na panele, w których biorą udział eksperci KIGS.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie od lat stanowiące platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu. Organizatorzy zapraszają na dwa dni sesji tematycznych. Zostaną poruszone ważne tematy: począwszy od finansów, przez technikę, oświatę, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, służbę zdrowia, ustrój samorządu aż po gospodarkę komunalną z udziałem reprezentantów samorządu terytorialnego, prezesów największych firm, naukowców i praktyków. 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej zaprasza na trzy panele, które objął swoim patronatem:
– Finanse w ochronie zdrowia. Jak skutecznie finansować inwestycje i usługi przyjazne seniorom? (2 października, godz. 16.45-17.45)
– Program Dostępność Plus w kluczowych sektorach: architektura, transport, edukacja, służba zdrowia, cyfryzacja. (2 października, godz. 18.00-19.00)
– Starzenie się w miejscu zamieszkania. Lokalna senioralna polityka mieszkaniowa i budownictwo dla seniorów (3 października, godz. 12.45-14.00)

Szczegółowe informacje na stronie Forum.

 

 

Translate »
Skip to content