BUDUJ SPOŁECZNOŚĆ KIGS RAZEM Z NAMI

ZOSTAŃ PARTNEREM

Misja partnerów

Partnerzy Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej to ludzie budujący świat “przyjazny wiekowi” dla siebie, dla swoich rodziców i dziadków, ale i dla młodszych pokoleń, aby przygotować je do dobrego i coraz dłuższego życia.

Ludzie tworzący Instytut chcą, aby banki, sklepy, ulice, domy i parki były wspaniałymi miejscami dla osób w każdym wieku. Wszyscy przestrzegają ponadczasowych zasad projektowania i starają się stworzyć międzypokoleniowe rozwiązania, z których korzystają konsumenci w każdym wieku.

Gospodarka długowieczności ma olbrzymi potencjał nie tylko z uwagi na potężną i rosnącą siłę nabywczą, ale też z uwagi na innowacyjność w tym obszarze. Każdego dnia poszukujemy nowych rozwiązań, łącząc przedsiębiorców z rosnącym i dynamicznym rynkiem konsumenta 60+.

 

 

 

 

 

Partnerstwo

Partnerzy Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej mają dostęp do Bazy Wiedzy o potrzebach konsumenta 60+, o potencjalne i uczestnikach srebrnego rynku, o marketingu senioralnym oraz o rozwiązaniach istniejących w Polsce i na świecie.

Monitorujemy również otoczenie legislacyjne i przedstawiamy rekomendacje zmian.

Współpracując z Instytutem, liderzy w poszczególnych branżach mogą testować swoje rozwiązania na rynku wśród odbiorców 60+ oraz otrzymywać zwrotne opinie.
W Instytucie uruchomiono także „KIGS MARKET”, jako miejsce do prezentowania swoich ofert innym Partnerom.

Będąc partnerem Instytutu, istnieje możliwość poszerzania kontaktów zagranicznych oraz uczestniczenia w zagranicznych wyjazdach studyjnych. Najbliższy taki wyjazd zaplanowany jest na czerwiec 2019 r. do Tokio.

Głównym wydarzeniem integrującym uczestników srebrnego rynku jest coroczny Kongres Gospodarki Senioralnej organizowany na najwyższym szczeblu. Tegoroczny Kongres ma miejsce w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

 

Aby zostać Partnerem Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej, należy skontaktować się z nami pod poniższym adresem:

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej
ul. Wilanowska 14 lok. 51 (Powiśle)
00-422 Warszawa

Kom.: + 48 786 200 301
biuro@kigs.org.pl

Translate »
Skip to content